VYPLUJ S AVALONEM: Svatební cesta na lodi nabízí jedinečnou romantiku!

Sníte o krásné svatební cestě na lodi? Nemusíte za ní až k moři. I Česká republika vám v tomto nabízí úžasné možnosti. Jednou z nich je čarokrásné Lipno! Domluvit takovou svatební cestu, která bude plná jedinečné romantiky, není vůbec složité. Jste totiž na správné adrese, my vám ji zajistíme!

Při rezervaci svatebních šatů od 12.7. do 20.12.2022 dostane každá nevěsta slosovatelný kupón na luxusní plavbu po Lipně. 

image

Společně s Vypluj.cz jsme pro vás připravili úžasný projekt VYPLUJ S AVALONEM. Je zaměřený na žádosti o ruku, rozlučky se svobodou, a právě i svatební cesty. Jen si to představte… poklidné lipenské jezero, západ slunce, sklenička něčeho dobrého a vy dva. Zní to ohromně, že? Není divu, že jsou svatební cesty na lodích tak oblíbené! A Lipno… to je zkrátka náš jihočeský poklad!
 Loď je třeba si pronajmout s kapitánem. Pokud byste rádi vypluli sami, není to problém, je jen třeba si udělat kapitánský kurz, ostatně Vypluj.cz má v tomto bohaté zkušenosti. A jestliže jste ho už v minulosti úspěšně absolvovali, není co řešit.
 Svatební cesta může trvat pár dní, stejně tak týden. Vše je o domluvě.
 Takže… VYPLUJTE S AVALONEM… a užijte si perfektní svatební cestu, na kterou budete vzpomínat do konce života!

Nejnovější a trendy šaty, nové neokoukané značky

Úprava veškerých šatů a obleků na míru

Upřímnost a otevřenost

Maximální servis a mnoho spokojených zákazníků

image
image
image
společenské a maturitní šaty
image
image
image
image
image

+420 775 782 822

info@studioavalon.cz