+420 775 782 822
 

O studiu avalon

Zajímá nás váš příběh a chceme být jeho součástí.

Ať už se jedná o významnou společenskou událost nebo jedinečný den D, vždy se snažíme nejen oslnit a vypadat skvěle, ale především se skvěle i cítit. U nás v Avalonu víme, že i nevýznamné večery mohou být důležitými momenty a prožíváme je stejně silně jako vy.

 

Důležité momenty prožíváme s vámi i dlouho po nich

Milé nevěsty, těšily jste se až se vysloví, s radostí jste začaly plánovat svatbu a pak to příšlo? S pohledem do zracadla jste znejistěly jaké to bude při výběru svatebních šatů? Budou mít nějaké, které mi budou i s mojí velikostí?

Pro ty z vás je tady můj osobní příběh. V náš svatební den byly našim krásnými dvojčatům pouhé čtyři měsíce. Byla jsem přesvědčená, že pokud se někde najdou šaty které obléknu, zřejmě do nich nenasoukám svá prsa kojící matky. Vlastně jsem neměla žádná očekávání, i když jsem tušila, že krajkové ve stylu rybky to asi nebudou.

A tak jsem se nechala vést. Nechala jsem se vést letitými zkušenostmi paní Angeliky, která pro mě vybrala ten správný typ šatů. Nechala jsem se vést zkušenostmi paní Pavly, která pak tyto šaty upravila přímo podle mých potřeb. Mimo jiné přišla s nápadem širokých odepínacích ramínek, takže jsem úplně v klidu zvládla nakrmit své chlapečky.

Svatební studio Avalon

Jsme firma, které můžete věřit

Za naši dlouholetou kvalitu jsme si vysloužili uznání například i největšího svatebního magazínu Marriage guide.

V den, na který jsem se tolik těšila jsem se potkala s pocitem, v který jsem tolik věřila

Byla jsem krásná a případala jsem si jako královna. Byl to úžasný pocit. Pocit k nezaplacení. A s tímto pocitem jsem si užila jeden z nejbáječnějších dnů svého života. Plně rozumím všem obavám, které v tomto případě máte. Je to zbytečné. Vezměte za kliku dvěří svatebního Studia Avalon, v klidu vejděte a nechte se vést.

12+ Úspěšných let na trhu a zkušeností v oboru
164 m2 A bezbariérový přístup
100% Péče o zákazníky
 

Nežijeme v minulosti. Nepřetržitě objevujeme nové neokoukané značky a stále sledujeme současné trendy.