+420 775 782 822
 
 

SVATEBNÍ PORADNA: Přeložení svatby? I podzimní a zimní měsíce mají jedinečné kouzlo

Chtěli jste velkou svatbu se všemi blízkými, které se nechcete vzdát? Děsí vás představa, že ji budete muset přesunout na podzim, nebo dokonce na zimu, a to z toho důvodu, že již v létě příliš volných termínů není? Pokud na svůj velký den z nějakého důvodu vyloženě nechvátáte, podzimních či zimních měsíců se bát nemusíte, i taková svatba má nepopiratelné kouzlo a jedinečnou atmosféru.

SVATEBNÍ PORADNA: Přeložení svatby? I podzimní a zimní měsíce mají jedinečné kouzlo

Například podzim hraje všemi barvami a svatební fotky z tohoto období jsou nádherné. A svatba v zimě? Z té sálá naprostá romantika! Zkrátka… každá část roku má něco do sebe.

Pokud přesto toužíte po létě a jste ochotni kvůli němu přeložit svatbu o celý rok, i tak doporučuji si zarezervovat termín už nyní. Jestliže se totiž svatby nerozmělní do zimních měsíců, je možné, že v příštím roce bude nárůst svateb větší.

Určitě navrhuji si vše promyslet a třeba se i obrátit na odborníky, kteří poradí. Jedním z takových je Radek Bulant z agentury Stylové svatby.

Svatebního koordinátora radím i z toho důvodu, že vám pomůže s rozpočtem svatby. Ví, na kterých výdajích ušetřit, co nemá efekt a tak dále. Určitě se takové pomoci nemusíte bát, naopak za ni budete ve finále rádi.

Alena Nosková, svatební studio Avalon