+420 775 782 822
 
 

Podělte se s námi o svůj příběh. Autor nejmilejšího textu od nás dostane dárek

Letošní podzim není pro nikoho z nás příliš veselý, pojďme si ho proto alespoň trošku zpříjemnit. Za šestnáct let, co jsme na trhu, jsme půjčili či prodali svatební šaty mnoha nevěstám. Některé z nich s námi i nadále zůstaly v kontaktu a podělily se o zážitky ze své nádherné svatby. Vaše radost dělá radost i nám, prožíváme s vámi vaše úžasné chvíle, sami si přejeme, aby váš velký den byl co nejpovedenější. Každopádně… svatbou to nekončí, ba naopak.

Podělte se s námi o svůj příběh. Autor nejmilejšího textu od nás dostane dárek

Byli jste v uplynulých letech našimi zákazníky? Sdílejte s námi svůj příběh. Napište nám, jak se vám daří, pochlubte se dětmi a tak dále. Ukažte zamilovaným párům, že svatba opravdu má smysl, že to není jen „cár papíru“, jak občas někteří škarohlídi povídají. Moc rádi se společně s vámi ohlédneme přes rameno.

Nejmilejší text, který nás zaujme nejvíce, rádi zveřejníme na našich webových stránkách a sociálních sítích. Autora zároveň odměníme dárkem – krásnou sadou bižuterie.

Pokud byste se rádi pochlubili svou fotografií ze svatby a zároveň svým společným aktuálním snímkem, mohli bychom vytvořit fotogalerii na sociálních sítích. Pište nám do mailu info@studioavalon.cz či na Facebooku www.facebook.com/SvatebnistudioAvalon.

Předejme společně krapet pozitivní energie. Všichni ji potřebujeme.

Zároveň mi dovolte poděkovat za dosavadní podporu, velmi si jí vážíme!

Alena Nosková