+420 775 782 822
 
 

Museli jste změnit termín svatby? O zálohy na šaty nepřijdete

Ve velké nejistotě jsou nyní zamilované páry, které mají na jaro naplánovanou svou svatbu. Vzhledem k opatřením v rámci nouzového stavu jim nic jiného než rušení veselek nezbývá. Tedy těch v dohledné době. Je ale třeba rušit už nyní i květnové a červnové svatby? Zkuste chvíli počkat, jak se situace bude vyvíjet, a věřit, že se vaše krásné chvíle uskuteční podle původního plánu. Mohlo by vás mrzet, že jste byli ve svém rozhodování příliš unáhlení, a byla by to určitě škoda. Doporučujeme se poradit s matrikou nebo příslušným úřadem. Držíme vám palce, aby vše vyšlo dle vašich přání!

Museli jste změnit termín svatby? O zálohy na šaty nepřijdete

Co se týká našeho svatebního studia, tak můžete počítat s tím, že v případě nového termínu svatby vám zálohy na rezervované šaty samozřejmě nepropadají. Nepřijdete o své peníze… A to i v případě, že by se svatba měla uskutečnit třeba až v roce 2021.

Může se ale stát, že vaše šaty budou již v novém termínu rezervované někým jiným. Výměna modelu není problém. Stejně tak není problém přejít z půjčovny na prodej. Jsme tady pro vás, naším přáním je, abyste měli dokonalou svatbu, proto uděláme maximum pro vaši spokojenost.

To samé platí pro maturantky. Pokud máte zaplacenou zálohu, nebo rovnou celou částku, nebojte se, že o své peníze přijdete. Šaty vám půjčíme v náhradních termínech.

Potřebujete s něčím poradit? Určitě se obraťte na telefonní číslo +420 775 782 822. Jsme vám plně k dispozici. Můžeme konzultovat výběr šatů a další záležitosti.

Budeme také rádi, když budete sledovat náš web www.studioavalon.cz, který neustále aktualizujeme, přičemž se vám pravidelně snažíme přinášet zajímavosti z našeho oboru.

Zachovejte si optimismus a držte se. Společně se nám podaří krizi překlenout.

Alena Nosková, studio Avalon

foto: Jan Luxík