+420 775 782 822
 
 

Dokonalé šaty? Čekejte na „vau“ efekt

Dokonalé šaty? Čekejte na „vau“ efekt

Výběr svatebních šatů je pro dokonalou svatbu naprosto zásadní. Je proto přirozené, že jsou nevěsty váhavé. Jakmile se ale dostaví „vau“ efekt, mělo by být rozhodnuto.

„Někdy jsou nevěsty nadšené – líbí se jim střih, barva, materiál, zkrátka vše – přesto se snaží pátrat po dalších šatech. Zkušenost je ale taková, že se nakonec beztak vrátí k těm původním,“ usmívá se Alena Nosková ze svatebního studia Avalon.

„Vau“ efekt se může dostavit hned u prvních šatů, které si nevěsta zkouší. Nestává se to sice často, ale vyloučené to není. Je krásné, když se nevěsta obleče do prvních šatů a všichni v tu chvíli ví, že jsou to ty pravé.

„Někdo může mít pocit, že když si vybere hned při první návštěvě salonu, je ochuzen o pohádkové chvíle zkoušení svatebních šatů. Pokud ale cítíte, že šaty, které máte na sobě, jsou ty pravé, nečekejte. Ostatně před vámi je mnoho dalších milých předsvatebních záležitostí, které je třeba vyřešit – například boty nebo účes,“ říká Alena Nosková.

Jsou i případy, ne už tak časté, kdy se nevěstě zdají bezchybné všechny šaty, které si zkoušela. Pak nastupuje vyřazovací metoda – roli hraje cena, vlečka, vyzdvihují se priority jednotlivých šatů.

Výběr šatů je každopádně nádherná chvíle. Vezměte si s sebou doprovod, se kterým je vám dobře, a udělejte si den, na který budete dlouho vzpomínat. Těšíme se na vás!