+420 775 782 822
 
 

Svatební šaty

Tak jako každá nevěsta, jednoho dne otevíráte dveře svatebního salonu a jste celá rozechvělá. Máte před sebou výběr svých svatebních šatů. 

Svatební šaty

Společně s Vámi na svatební scénu vstupují Vaše očekávání, předsudky a přesvědčení o tom, které z veliké škály nabízených svatebních šatů jsou pro Vás ty nej. Nejkrásnější, nejúžasnější, neodolatelné.

V dnešní uspěchané době plné stresu, kdy se mnohdy cítíte pod tlakem, je těžké přeladit na pohodovou vlnu a užít si výběr svatebních šatů tak, jak si tato vyjímečná příležitost zaslouží. 

Do našeho svatebního salonu Avalon přicházíte na předem stanovenou hodinu a pro výběr svatebních šatů je Vám rezervována dostatečně dlouhá doba. Již tímto prvním krokem se snažíme navodit pocit klidu a profesionálního přístupu.

Jsou nevěsty, které přesně ví, co chtějí. Jsou nevěsty, které ve svém rozhodování potřebují radu druhých a přicházejí v doprovodu. Každá z nás ráda slyší slova chvály, ale zkušenost je taková, že bychom nikdy neměly zapomínat na naše vnitřní pocity a ty jsou nepřenosné.

Každá z Vás přichází do svatebního salonu s vizí svých svatebních šatů. U nás na Vás čeká profesionální tým, který má mnohaleté zkušenosti s výběrem a úpravou svatebních šatů.Vidí Vás takové jaké jste a proto se někdy může stát, že vize nevěsty se nepotká s vizí toho, kdo Vám s výběrem svatebních šatů pomáhá Mnohdy je Vám nabídnuta lepší varianta. A zde, milé nevěsty, byste měly dát na ten Váš pocit. Pokud si v duchu , či nahlas řeknete :"Jo, to je ono!" , tak pak je to ono.

Máte nafoceno a odcházíte spokojeně domů. Kde se tedy najednou bere ta nejistota, jestli jste se neunáhlily? Možná jste překvapené, jak lehce se Vám podařilo Vaše svatební šaty vybrat.. To je kombinace profesionality,dlouholetých zkušeností a Vašeho osobního pocitu. Možná Vás znejistil styl svatebních šatů. Nejsou příliš složité, budu to s nimi umět ? Nemějte zbytečné obavy. Šaty se upravují, vlečky vypínají. A to tak, aby vše dokonale sedělo tak jak má a bylo tam, kde má být. Možná Vás znejistily fotografie, na které se díváte. Nezapomínejte, že se díváte na neodborně nafocené fotografie, které jsou díky špatnému nasvícení značně zkreslující. Nemáte svatební líčení ani účes.

A tady to je ten okamžik, kdy přichází čas, vrátit se a vcítit se do toho Vašeho vlastního pocitu a znovu si říci: "Jo, to je ono."

Výběr svatebních šatů je nádherný čas. Nedělejte si z něho zbytečné drama.Přijďte do našeho svatebního salonu Avalon v klidu, třeba s lahví vychlazeného sektu.Svěřte se do rukou našeho profesionálního kolektivu a půjdete domů se svatebními šaty, o kterých Vám Váš pocit říká 

"Jo, to je ono!"

Autor: Pavla Kostohryzová