+420 775 782 822
 
 

Dbejte etikety a nedělejte ostudu základními chybami při nošení obleku

Snad všichni se shodneme na tom, že tím NEJ celého svatebního dne je nevěsta. Někdy by se až mohlo zdát, že jejich partneři jsou v tento den lehce upozaděni. Čím by ale byla nevěsta bez ženicha ? A každá nevěsta si přeje, aby i ženich byl v jejich svatební den dokonalý. Generace dnešních mladých mužů si zakládá na modních oblecích a u svatebního obleku to platí dvojnásob.

Dbejte etikety a nedělejte ostudu základními chybami při nošení obleku

Jak to tedy je s výběrem svatebního obleku pro pány?

Kolektiv svatebního salonu Avalon doporučuje, aby si prvotně vybrala svatební šaty nevěsta. Jejich styl, barva a celkový vzhled jsou základem pro výběr svatebního obleku ženicha. I pro tento výběr doporučujeme, rezervovat si termín tak, aby Vám vyhovoval a my se Vám mohly dostatečně věnovat. Další osvědčenou zkušeností je, aby v tomto případě byli snoubenci u výběru svatebního obleku společně.Zrovna toto mají nevěsty rády pod kontrolou. Nechtějí se nechat překvapovat až v samotný svatební den.

Momentálně těmi nejvíce trendy jsou vyštíhlené obleky tzv. typu SLIM s jedním až dvěma knoflíčky v zapínání.Ve výběru barvy jsou ovlivněny jednak barvou svatebních šatů nevěsty, ale i individuální vizáží - typologií samotného ženicha.

Zde bych si dovolila připomenout pár poznatků z předešlého článku. Nedělejte si z výběru svatebního pánského obleku zbytečné drama. Kolektiv našeho svatebního salonu má letité zkušenosti s výběry šatů pro snoubence. Budeme se Vám dostatečně věnovat tak, abyste oslnili nejenom Vaše partnerky. Ve svatební den jsou mnozí svatebčané překvapeni tím, co dokonale padnoucí oblek dokáže z chlapa udělat.

Kdy tedy nastává správný čas pro výběr samotného pánského obleku?

Tady bychom pro Vás měly další, lety osvědčenou zkušenost. S dostatečným předstihem, třeba hned po výběru svatebních šatů nevěsty, mohou přijít ti pánové, kterým se v průběhu svatebních příprav již nebude výrazně měnit postava. Je však specifická skupina mužů, kteří by měli s výběrem svatebního obleku lehce posečkat a to jsou aktivní sportovci.Těm se v průběhu sportovní sezony postava průběžně méně či více mění a proto by měli přistupovat k výběru obleku s ohledem na tuto skutečnost.. Stačí zajít do našeho svatebního salonu Avalon, upozornit nás a po vzájemné dohodě vybereme termín výběru tak, abychom měli dostatečný časový prostor pro vyřízení Vaší objednávky.

Do pánského obleku oblékáme košili, která se ve většině případů drží ton v tonu s barvou svatebních šatů.

Kravata je takovým mužským šperkem.Zde máme možnost volby pro decentnější varianty, čímž podpoříme vyniknout nevěstě a jednoduchým květinám. V opačném případě na základě výběru svatebních květin doladíme výběr kravaty tak,aby vše působilo jako jeden ladný celek.

Pánové těšíme se na Vás. Buďte i Vy překvapením svatebního dne. Nepřehlédnutelným mužem v dokonale padnoucím pánském svatebním obleku.