Buďte na svém maturitním plesu krásní. Máme pro vás šaty ke koupi za výhodné ceny!

Jedna z nejkrásnějších středoškolských tradic se kvapem blíží! Ano, řeč je o maturitních plesech, jejichž sezóna již brzy odstartuje. Máte kvůli nejisté situaci ohledně koronaviru obavy ze zapůjčení šatů? Že v případě zrušení akce zbytečně přijdete o zálohu? Doba se mění a s ní se měníme i my. Snažili jsme se najít řešení, které by pro vás bylo nejvýhodnější.

image

O čem je řeč? O koupi šatů. Zvedli jste obočí, že na něco takového finančně nedosáhnete? Není to pravda. Máme pro vás připravené šaty za ceny, které se vyrovnají cenám za zapůjčení. A nebojte, jedná se o krásné šaty… nové kolekce!

Výhodou takové investice je, že šaty máte doma, tudíž v případě, kdy by byl maturitní ples přesunut na jiný termín, nepřicházíte o zálohu. Šaty pak také můžete prodat, takže se vám část nákladů vrátí.


Vím, že je dnešní doba těžká. Nikdo netuší, co bude v dalších dnech. Neztrácejte ale naději, nenechte si tak krásnou událost vzít. Je neopakovatelná. Není to akce dělaná pro peníze, ale pro společný zážitek, který ve vás zůstane celý život!


Jsme tady pro vás, proto se na nás nebojte obrátit.


Alena Nosková, Studio Avalon


Nejnovější a trendy šaty, nové neokoukané značky

Úprava veškerých šatů a obleků na míru

Upřímnost a otevřenost

Maximální servis a mnoho spokojených zákazníků

image
image
image
novinky
image
image
image
image
image

+420 775 782 822

info@studioavalon.cz