Svatba v boho stylu

Zapomeňte na pravidla o tom, jak musí vypadat svatba. Uspořádejte si obřad a svatební hostinu v boho stylu, kde všechno může být naruby a přesně podle vašich představ. Hlavním mottem je originalita, jednoduchost a přirozenost.

Jedním ze základních znaků bohémské svatby je originalita a neotřelost. Místo konání sňatku, svatební šaty či svatební výzdoba by měly odrážet váš charakter a záliby. Bohémský styl je úzce spjat s přírodou. Ideálním svatebním prostorem je proto například stodola, zahrada, louky, pole či srub. Svůj svatební den tak můžete prožít na jakémkoli oblíbeném místě.

O stylu svatby a o tom, že se svatební obřad bude konat v exteriéru, doporučujeme předem informovat všechny pozvané hosty. Hosté se tak vyhnou zbytečným nepříjemnostem spojeným se zabořováním několikacentimetrových „jehel“ do zahradního trávníku či s tažením dlouhých společenských šatů po louce.

image

Svatební šaty

Svatební šaty by měly být podobně jako svatební výzdoba jednoduché a vzdušné. Ideální je spojení krajky a bavlny, popřípadě šifonu. Šaty mohou být dlouhé i krátké. Nejdůležitější je, aby byly pohodlné. Nejčastější volbou nevěst vyznávajících tento styl je jednoduchá splývavá sukně v kombinaci s krajkovým vrškem.

Svatba v přírodě je vždy považována za méně formální událost než například svatba v kostele či na zámku. I ženich si proto může dovolit obléci pouze lněné kalhoty vyhrnuté nad kotníky a košili s vykasanými rukávy, bez saka a vázanky.


Stejně jako svatební šaty, i svatební obuv by měla být jednoduchá a pohodlná. K uvolněnému boho stylu se fantasticky hodí sandály, takzvané gladiátorky nebo bosé nohy (tuto alternativu doporučujeme pouze tehdy, pokud jste si na 100 % jistá, že vás nic nemůže píchnout do nohy a zranit vás, například na písečné pláži).

Svatební účes

Svatební účes je v tomto případě korunou stylu. K boho stylu se nehodí vyčesané, komplikované účesy. Právě naopak, vlasy by měly působit nedbale, jako by byly rozfoukané větrem.

Skvělou volbou je i culík, do kterého jsou vpleteny živé květiny, či volně rozpuštěné vlasy s pestrobarevnou květinovou čelenkou. Kromě květinové čelenky či věnečku z lučních květů je ideálním doplňkem i velký klobouk.

Bohémský styl

Bohémský styl je vhodný pro všechny ženy, které nemají strach odlišit se a ukázat svou osobitost. Boho styl je velmi podmanivý, ženský a přirozený. Dozajista v něm nenajdete tuny líčidel, umělé řasy či několika centimetrové nehty. Je výsledkem stavu mysli a srdce.

Boho svatební dekorace

Spojení s přírodou by se mělo projevit i na zvolených dekoracích, které na svatbě použijete. Vévodit by měly pastelové a umírněné barvy a samozřejmě přírodní materiály. Výhodou dekorací na boho svatby je to, že si většinu z nich zvládnete bez problému vyrobit sami, ale budou zároveň i skvěle vypadat. Pohoda k boho stylu neodmyslitelně patří a večerní atmosféru vám pomohou vylepšit světelné dekorace. Ujistěte se ale, že světýlka budou vždy v odstínu teplá bílá. Budou se k celému dni perfektně hodit. Pro inspiraci i nákupy můžete na navštívit web níže.


Nejnovější a trendy šaty, nové neokoukané značky

Úprava veškerých šatů a obleků na míru

Upřímnost a otevřenost

Maximální servis a mnoho spokojených zákazníků

image
image
image
novinky
image
image
image
image
image

+420 775 782 822

info@studioavalon.cz